середа, 25 вересня 2013 р.

Вимоги до програмістів

Час від часу переглядаю оголошення на роботу для програмістів. Деякі оголошення мене просто вражають. Одні доволі реальні, інші просто дивовижні і згадується мені давній анекдот:


Що було б якби до водіїв при влаштуванні на роботу пред’являлися вимоги, як до програмістів

Вакансія: водій.
Вимоги: професійні навички управлінні легковими та вантажними автомобілями, тролейбусами, трамваями, поїздами метрополітену і фунікулера, екскаваторами і бульдозерами, спецмашинами на гусеничному ходу, бойовими машинами піхоти і сучасними легкими / середніми танками, що знаходяться на озброєнні країн СНД і НАТО.


Навички раллійского і екстремального водіння – обов’язкові, досвід управління болідами F1 – вітається. Знання та досвід ремонту поршневих і роторних двигунів, автоматичних і ручних трансмісій, систем запалювання, бортових комп’ютерів, антиблокувальну систему, навігаційних систем (GPS) та автомобільних аудіосистем провідних виробників – обов’язкові. Досвід проведення кузовних та фарбувальних робіт вітається.

Претенденти повинні мати сертифікати:
Mercedes, BMV, Ceneral Motors, а також довідки про участь у великих міжнародних ралі не більш ніж дворічної давності. Зарплата 1500-2500 у.о., визначається за результатами співбесіди